SFT6400A 4*GE Hyrje PAL B/G NTSC 64 në 1 Modulator IP në Analog
Numri i modelit:  SFT6400A
Markë:Softel
Sasia e interesit:1
gou  Mbështetni ç'përzierjen e BISS
gou  Mbështet futjen e OSD (Logo dhe Mbishkrime)
Detajet e produktit
Parametrat Teknikë
Karakteristikat kryesore
Softuer Menaxhimi
Shkarko
01
Përshkrimi i Produktit
1. HYRJE
2. KARAKTERISTIKAT
Shasi -2U, dendësi e lartë për të kursyer koston e transportit
-Mbështetje për futjen e OSD (Logo dhe Mbishkrime) për secilin kanal, funksionim i lehtë
-Mbështetje për CC/Titra/Teletekst
-Mbështetje për de-ngatërrimin e BISS (në zhvillim e sipër)
-Mbështetje për modifikimin e informacionit të programit, përzgjedhje të shumëfishtë audio
-4 porta GE (maksimumi 64 hyrje IP mbi MPTS/SPTS), maksimumi 840Mbps për secilën hyrje GE
-64 dalje bartëse jo-ngjitëse ose ngjitur, çdo 32 bartëse brenda 400MHz
-Mbështetje për menaxhimin e rrjetit të bazuar në internet
SFT6400A 4*GE Hyrje 64 në 1 Modulator IP në Analog
Hyrje Ndërfaqja/shpejtësia 4 porta GE (maksimumi 64 hyrje IP)Maksimumi 840Mbps për secilën hyrje GE
Transmetim UDP, UDP / RTP, 1-7 paketa (SPTS/MPTS)
Protokolli i Transportit UDP/RTP, unicast dhe multicast, IGMP V2/V3
Gjatësia e paketës 188 / 204 bajt
Audio MPEG-1/2 Shtresa 1/2, (HE-)AAC, AC3
Të dhëna CC, Teletekst, Titra, Titra DVB
MPEG2:
1080@60I, 1080@50I, 720@60P, 720@50P, 576@50I, 480@60I
Raporti i aspektit 4:3
ModulimiParametrat Numri i kanaleve Deri në 64 bartës jo-ngjitur ose ngjitur dalës
Lidhës 75Ω, prizë F
Diapazoni i frekuencës 43.25 – 951.252MHz
Gjerësia e brezit të daljes 400MHz (secila me 32 bartës)
Niveli i daljes -5 ~ 2dBm (102 ~ 112dBμV)
Humbja e kthimit ≥ 14dB
Dist. i frekuencës së rreme. ≥ 60dB
Saktësia e bartësit të mbetur 1%
Standardi televiziv PAL B/G/D/K/M/N/I,NTSC M, SECAM
Raporti i sinjalit video ndaj zhurmës ≥ 60dB
Ndërfaqja e Rrjetit Menaxhimi 1 x 100 Base-T Ethernet (RJ 45)
Të dhëna 4 x 1000 Base-T Ethernet (RJ 45)
Të tjerë Rezolucioni i imazhit të daljes 480i/576i
OSD Logoja: JPG, BMP, PNG
Mbishkrimi: mbështet gjuhë të shumta, drejtimi i lëvizjes dhe shpejtësia e personalizuar
Rregullimi i volumit të daljes 0 – 100 %
Gjeneral Shkarkim nga detyra 483mm×330mm×88mm (Gjerësi x Gjatësi x Lartësi)
Temperatura 0~45℃ (funksionim), -20~80℃ (ruajtje)
Furnizim me energji elektrike AC100V ± 10%, 50/60Hzose AC 220V ± 10%, 50/60Hz